Atrakcje Władysławowa

COS “Cetniewo” Ośrodek Przygotowań Olimpijskich – na terenie ośrodka znajduje się piękna marmurowa fontanna oraz nowoczesny basen kąpielowy ze zjeżdżalnią, biczami wodnymi oraz innymi atrakcjami. Znajdują się tu również korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, fitness club oraz kompleks odnowy biologicznej z kriokomorą.

Aleja Gwiazd Sportu (Promenada) - corocznie w miesiącu sierpniu odbywa się Festiwal Sportu i odsłaniane są kolejne gwiazdy, upamiętniające znanych polskich sportowców.

Muzeum motyli – w domu rybaka można podziwiać podróżno rodne gatunki motyli i owadów. Najstarsze gatunki z kolekcji sięgają lat trzydziestych dwudziestego wieku i pochodzą z różnych kontynentów.

Port we Władysławowie z którego nie trudno dostać się do innych krajów nadbałtyckich na wschodnim wybrzeżu Bałtyku, a także do chętnie odwiedzanej przez turystów Skandynawii.

Centrum Pamięci Generała Hallera i Błękitnej Armii

Aleja Gwiazd Sportu to miejsce wyjątkowe na skalę krajową. Jest to pierwsze tego typu miejsce uhonorowujące największe postaci nie tylko polskiego sportu w Polsce.